• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/CEYHAN.REHBER
  • https://www.twitter.com/@RehberCeyhan

          MESLEK GURUPLARINA GÖRE CEYHAN İŞ REHBERİ

Başlık Ekle
Başlık
Açıklama

HAVA DURUMUZİYARETÇİ SAYISI

AmazingCounters.com

Truva Reklam- Bilgisayar- Matbaacılık LTD. ŞTİ. Bünyesinde oluşturduğu www.ceyhanrehber.net web sitesi ile Ceyhanlı’lara hizmet vermeye başladı.

TRUVA REKLAM’DAN CEYHANLI’LARA BİR HİZMET DAHA

Truva Reklam- Bilgisayar- Matbaacılık LTD. ŞTİ. Bünyesinde oluşturduğu  www.ceyhanrehber.net web sitesi ile Ceyhanlı’lara hizmet vermeye başladı.

30 Yıllık tecrübesiyle daima reklamcılık konusunda Ceyhan’ı yeniliklerle tanıştıran Halis Demir yönetimindeki Truva Reklam, Ceyhan ekonomisine canlılık kazandırmak ve katkı sağlamak için Ceyhanlı esnafları tek bir sayfada toplamak üzere harekete geçti. ceyhanrehber. net bünyesinde hizmet veren Ceyhan Firma Rehberi ilçede iş dünyası, kamu kurum ve kuruluşları, muhtarları önemli telefon numaralarını tek bir sayfada toplamayı hedefliyor. Amacı hizmet olduğu için kamu kurum ve kurulışlarına, sağlık kuruluşarına, eczanelere, muhtarlara ücretsiz olarak sunacağı bu hizmetten tüm firmalar da ücretsiz  yararlanabilir.


Ceyhan Firma Rehberi ‘nde A’dan Z’ye tüm kategorilerde küçük büyük işletme fark etmeksizin ilçedeki tüm firmaların katılımlarını beklediklerini söyleyen Halis Demir, “1994 yılında internet bu kadar yaygın değilken basılı olarak Ceyhan Rehber’i çıkartmıştık, bunun esnaflarımıza o dönemde ne kadar katmadeğer kazandırdığını görmüştük. Bu günde internetin yaygınlaşmasıyla 24 yıl önce yaptığımız İş Rehberi hizmetini web sayfası olarak sunarak Ceyhanlı’lara ve esnaflarımıza yeni bir hizmet sunmaya başladık. Buradaki amacımız her geçen gün kötüye giden Ceyhan ekonomisine bizimde bir katkı sunabilmemizdir. Tüm esnaflarımızı www.ceyhanrehber.net adresinde bulunan firma ekle butonuna basarak ücretsiz üyeliğini oluşturup gerekli alanları doldurup firmalarını eklemeye davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

HİZMETLER BUNLARLA SINIRLI DEĞİL

Ceyhan Rehber’ e kayıt olan firmalar istedikleri zaman firma bilgilerinde değişiklik yapabilir, ürünlerinin burada yayınlanmasını sağlayabilir, emlak,vasıta, vs. ilanları www.ceyhanrehber.net te yayınlayabilir. Ayrıca eklenen firmalar ve ilanlar sosyal medya platformlarında da yayınlanarak daha çok kişiye ulaşılması sağlanıyor.

Ceyhan Rehber’in  bu hizmetinden yararlanmak hem Ceyhanlı’lar  için bir hizmet olacak, hem de internette reklamın birden fazla çeşidinden bir tanesine kayıt olmuş olacaksınız. Herhangi bir siteye reklamınızı koydurup hızlı bir şekilde markanızın yada ürününüzün tanınmasını ve hit olmasını sağlayabilirsiniz, İnternette reklamın en büyük avantajı interaktif olması sınırlandırılmaması ve hedeflenen kitleye hızlı ulaşmasıdır.

Firmanızı www.ceyhanrehber.net  adresine eklemeniz işletmenizin  tüm varlıklarını temsil eden, tanıtan ayırt eden ve ticari ortamda o şirketin bir çeşit temsili imzasıdır. Firmanız yeni oluşumda veya alternatif marka çalışması  yerine de geçecek olan firmanızın kartvizitini ekletmeniz firmanızın yararına olacaktır. Firmanızı eklettikten kısa bir zaman sonra google ‘ de en üstlerde yer almanın da ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Rehberimizi diğer rehberlerden ayıran en büyük özellik sadece Ceyhan’lı firmaların olmasıdır. Türkiye genelinden hiçbir firmanın reklamı siteye alınmamaktadır. 

Aşağıdaki DÜĞMELERi Tıklayarak Ceyhan Rehber’i ziyaret edip Firmanızı ekleyebilir ve her türlü ilanlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

                   223 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın