• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/CEYHAN.REHBER
  • https://www.twitter.com/@RehberCeyhan

          MESLEK GURUPLARINA GÖRE CEYHAN İŞ REHBERİ

Başlık Ekle
Başlık
Açıklama

HAVA DURUMUZİYARETÇİ SAYISI

AmazingCounters.com

Ceyhan Ticaret Borsası (CTO) temsilcileri Borsaların Akreditasyon Sistemi Çalışmaları kapsamında düzenlenen Eğitim Seminerine katıldı.

CEYHAN TİCARET BORSASI AKREDİTASYON EĞİTİMİNE KATILDI

Ceyhan Ticaret Borsası (CTO) temsilcileri Borsaların Akreditasyon Sistemi Çalışmaları kapsamında düzenlenen Eğitim Seminerine katıldı.

Oda/Borsaların Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ev sahipliğinde düzenlenen Akreditasyon Eğitimleri “ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi’’ ve ‘‘ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi’’ Eğitimine CTO  Genel Sekreteri Yeliz Aydar, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Ateş ve Kalite Yönetim Temsilcisi  ve Akreditasyon Sorumlusu Ferhat Arslan katıldılar.

 

Akredite Oda/Borsaların Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumlularına yönelik düzenlenen eğitimler de ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi gereklilikleri, ISO 10002 Müşteri Şikâyetleri ve Memnuniyeti Yönetim Sisteminin Yararları, Müşteri Şikâyetleri Yönetimi Nedir, ISO 10002 Müşteri Şikâyetleri Yönetim Sisteminin Maddeleri’nden bahsederek ve Akreditasyon Standardı beklentileriyle eşleştirilerek örnek uygulamalarla anlatıldı.158 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın