• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/CEYHAN.REHBER
  • https://www.twitter.com/@RehberCeyhan

          MESLEK GURUPLARINA GÖRE CEYHAN İŞ REHBERİ

Başlık Ekle
Başlık
Açıklama

HAVA DURUMUZİYARETÇİ SAYISI

AmazingCounters.com

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sertifika Töreni TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde 26 Şubat 2019 Salı günü Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı Faik Yavuz’un katılımıyla TOBB İ

CTO 2018 YILI AKREDİTASYON DENETİMİNDE TÜRKİYE İKİNCİSİ SEÇİLDİ..

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sertifika Töreni TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde 26 Şubat 2019 Salı günü Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı Faik Yavuz’un katılımıyla TOBB İkiz Kulelerde gerçekleşti.

Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan’ın katıldığı törene; Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Kasım Önük, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koşmaz, Genel Sekreter Zafer Öz, Akreditasyon Sorumlusu Sinem Tutku Aktuğ ve Muhasebe Memuru Esra Payal katılımda bulundu.

Ceyhan Ticaret Odası Akreditasyon Denetimleri Sonucunda Almış Olduğu Yüksek Puan ile Türkiye’deki Ticaret Odaları’nın içerisinde 2. Oldu.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu elinden Akreditasyon Belgesini alan Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can yaptığı açıklamada; “Almış olduğumuz belgenin anlamı; Dünya çapında hizmet veren diğer odalara eşit olmaktır. Bizler üyemize en iyi ve güleryüzlü hizmeti verebilmek için üst yönetimimiz ve personelimizle birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üyelerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek amacıyla yüksek bir tempo içerisinde her anımızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar tüm denetimlerden gurur duyacak sonuçlar elde ettik. Bu başarının devamı için her gün çıtamızı daha yükseğe çıkartarak hizmet vermeye devam edecek ve Bölgemiz ve Ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz. 2018 yılında Akreditasyon Sistemi kapsamındaki denetimler sonucunda aldığımız yüksek puanla Türkiye’de odalar arasında ikinci, denetlenen 103 Oda, Borsa ve Ticaret Sanayi Odaları arasında 12. olmak bizleri çok mutlu etmiştir. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bu gurur Ceyhan’ındır” dedi.

5 Yıldızlı Hizmet verdiğimizi ifade eden Akreditasyon Belgemizi Belgemizi ikincilikle Taçlandırdık.

Başkan Can ayrıca; "Akreditasyon çalışmaları kapsamında yoğun çaba sarf eden, çok ciddi bir performans göstererek emek veren başta Akreditasyon Sorumlumuz Sinem Tutku Aktuğ, Genel Sekreterimiz Zafer Öz ve tüm Oda çalışanlarımız olmak üzere, Akreditasyon İzleme Komitemize, Yönetim Kuruluma, Meclisimize ve Meslek Komitelerimize teşekkür ediyorum. Odamızın üyelerine verdiği hizmet kalitesini artırma çalışmalarımızın sonucu olarak bugün akredite olarak kazandığımız bu başarıdan dolayı çok mutluyuz ve gururluyuz. Hizmet kalitemizin artan sürekliliği, üye ve tüm paydaşlarımıza sağladığı fayda tescillenmiştir. Bu sistemin amacı, Odalarımız ve Borsalarımız arasında kalite bilincinin yerleştirilmesi, Oda Borsa sisteminin iş dünyası nezdinde saygınlığının ve hizmet türlerinin arttırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi, Oda-Borsa sistemlerinin birbirine yakınlaşmasının sağlanması ve bu sayede Türk Oda-Borsa sisteminin Avrupa Oda-Borsa sistemine uyumunun sağlanmasıdır. Ciddi bir çalışma sonucu Ceyhan Ticaret Odası Türkiye’deki tüm Ticaret Odaları içerisinde aldığı yüksek puan ile ikinci oldu. Daha önce de söylediğim gibi bu başarı Ceyhan’ımızın. Bu belgeyi tüm iş dünyamıza armağan ediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızın artmış olduğu bilinci ile verdiğimiz hizmet kalitesini her geçen gün artırarak Odamızın iş dünyası ve Oda- Borsalar nezdindeki yerini, 93 yıldır olduğu gibi sağlamlaştırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.133 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın